Ta witryna używa plików cookies (ciasteczek) w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies i Polityce Ochrony Prywatności. Rozumiem
| załóż konto | zaloguj | 2021-09-21 08:19:12
 

  PS Zestaw LTE z anteną zewnętrzną D-Link.

  Nowość Promocja
  ładowanie obrazka...      
  Jednostka miary: szt

  Zestaw do szybkich połączeń LTE w każdych warunkach  Zestaw, składający się z zewnętrznego modemu LTE Cat. 6 oraz routera Wi-Fi AC1200, to rozwiązanie opracowane z myślą o zapewnieniu niezawodnego połączenia z Internetem. Można go zastosować wszędzie tam, gdzie nie są dostępne kablowe połączenia szerokopasmowe oraz tam, gdzie połączenie z Internetem nawiązane przez tradycyjne routery 3G/LTE nie działają stabilnie.

  Antena odporna na warunki pogodowe obudowa klasy IP67 zapewnia nieprzerwaną pracę praktycznie w każdych warunkach pogodowych.

  W przeciwieństwie do tradycyjnych i nieefektywnych rozwiązań dostępnych na rynku, w których router jest połączony kablem koncentrycznym z anteną zewnętrzną, zestaw DWP-812KT zapewnia bezstratną transmisję sygnału przez kabel Ethernet nawet do 100m.


  W porównaniu do rozwiązań, w których zastosowano kabel koncentryczny charakteryzujący się dużą tłumiennością sygnału, a co za tym idzie, ogromnymi stratami w przepustowości, to unikalne i niezwykle wydajne rozwiązanie.

  DWP-812KT to zestaw LTE z anteną zewnętrzną, którego parametry biją na głowę inne routery, nawet te wyposażone w anteny LTE. Pomiary w terenie pokazały, że to wydajność DWP-812KT jest nieporównywalna z innymi urządzeniami1. Zanotowano 100% wzrost szybkości pobierania w stosunku do routera2 wyposażonego w zewnętrzną antenę LTE 2x15dBi i w stosunku do routera bez anteny kierunkowej.

  Router Wi-Fi AC w dwóch zakresach
  Gigabitowy router Wi-Fi AC1200 to wydajne i nowoczesne urządzenie zaprojektowane z myślą o użytkownikach domowych i małych firmach. Router zapewnia maksymalną przepustowość sięgającą 1200 Mb/s oraz jednoczesną pracę w dwóch szybkich pasmach Wi-Fi (2,4 GHz oraz 5 GHz), zapewniając najwyższą wydajność sieci bezprzewodowej przy zrównoważonym obciążeniu.
  Technologia bezprzewodowa Wireless AC Wave 2
  Ilość pasmDwupasmowy
  Przepustowość 300 Mb/s 2.4 GHz
  867 Mb/s 5 GHz
  Porty 1 x Gigabit Ethernet WAN
  4 x Gigabit Ethernet LAN
  3G/LTE3G/LTE (karta SIM)
  Porty USB1 x USB 2.0
  MontażNa zewnątrz
  ObudowaPlastikowa
  Stopień ochronyIP67
  Zaawansowane funkcjeMU-MIMO
  WEP 64/128 bitTak
  WPA3-Personal/EnterpriseTak
  WEB Tak
  Pomimo dołożenia wszelkich starań dane techniczne oraz wygląd produktu mogą ulec zmianie
  bez wcześniejszego powiadomienia.