Ta witryna używa plików cookies (ciasteczek) w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies i Polityce Ochrony Prywatności. Rozumiem
| załóż konto | zaloguj | 2021-04-22 02:01:13
 

    Kontakt

    Adresy E-mail


    Numery Telefoniczne


    Biuro : biuro@lamex.com.pl


    025 684 84 40
    025 684 84 41
    025 683 01 73
    025 683 02 88
    025 681 41 00

    Fax

    025 683 01 73

    Dział handlowy :


    Kierownik - Krzysztof Niuk :
    Bożena Domienik bozena.domienik@lamex.com.pl 530 403 581  
    Ewa Piesio ewa.piesio@lamex.com.pl 536 228 738 Świętokrzyskie, Łódzkie
    Emilian Rzechołka emil@lamex.com.pl 600 957 761 Śląskie, Dolnośląskie
    Joanna Ocep
    joanna.ocep@lamex.com.pl 603 223 202
     
    Kamil Zawadka kamil@lamex.com.pl 601 099 103 Małopolskie, Warmińsko-Mazurskie, Lubelskie
    Kamil Moreń kamil.moren@lamex.com.pl 535 035 828 zachodniopomorskie, Opolskie
    Karol Zabłocki karol.zablocki@lamex.com.pl 667 588 100 Śląskie, Wielkopolskie
    Krzysztof Mikulski krzysztof.mikulski@lamex.com.pl 606 415 201  
    Łukasz Dąbrowski lukasz@lamex.com.pl    
    Marcin Engel marcin@lamex.com.pl    
    Milena Serej milena.serej@lamex.com.pl 534 564 726 Mazowieckie
    Olga Bielasta olga.bielasta@lamex.com.pl 661 118 100 Podkarpackie, Podlaskie, Kujawsko-Pomorskie, Małopolskie
    Piotr Stułka piotr.stulka@lamex.com.pl 661 880 818 Dolnośląskie, Pomorskie, Łódzkie, Lubuskie

    Dział księgowości :


    ksiegowosc@lamex.com.pl

    Dział serwisu :


    serwis@lamex.com.pl

    Dział wysyłek :


    wysylka@lamex.com.pl