Ta witryna używa plików cookies (ciasteczek) w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies i Polityce Ochrony Prywatności. Rozumiem
| załóż konto | zaloguj | 2018-10-23 18:54:34
 

    Kontakt

    Adresy E-mail


    Numery Telefoniczne


    Biuro : biuro@lamex.com.pl


    025 684 84 40
    025 684 84 41
    025 683 01 73
    025 683 02 88
    025 681 41 00

    Fax

    025 683 01 73

    Dział handlowy :


    Kierownik - Krzysztof Niuk :
    Aneta Ryfczyńska : aneta.ryfczynska@lamex.com.pl
    Bartłomiej Szczęśniak : bartlomiej.szczesniak@lamex.com.pl
    Ewa Piesio : ewa.piesio@lamex.com.pl
    Emilian Rzechołka : emil@lamex.com.pl
    Kamil Zawadka : kamil@lamex.com.pl
    Kamil Michalczyk : kamil.michalczyk@lamex.com.pl
    Karol Zabłocki : karol.zablocki@lamex.com.pl
    Krzysztof Mikulski : krzysztof.mikulski@lamex.com.pl
    Łukasz Dąbrowski : lukasz@lamex.com.pl
    Marcin Engel : marcin@lamex.com.pl
    Olga Borkowska : olga.borkowska@lamex.com.pl
    Piotr Stułka : piotr.stulka@lamex.com.pl

    Dział księgowości :


    księgowosc@lamex.com.pl

    Dział serwisu :


    serwis@lamex.com.pl

    Dział wysyłek :


    wysylka@lamex.com.pl

    Napisz do nas