    Mikroprzełącznik VS15N02-1C Rohs L=27.5mm, 15A 250VAC, NO+NC 00655
    Jesteś tutaj: Home Produkty Przełączniki
    ładowanie obrazka...
    Jednostka miary: szt
    Produkt sprzedawany w pakiecie 20 sztuk
    Napięcie250 V / 15 A