    Mikroprzełącznik VS15N03-1C Pbf L=54,1mm, 15A 250VAC, NO+NC, 00656.
    Jesteś tutaj: Home Produkty Przełączniki
    ładowanie obrazka...
    Jednostka miary: szt
    Produkt sprzedawany w pakiecie 5 sztuk
    Wymiary (wys. x szer. x gr)16 x 28 x 10 mm
    Dł. blaszki dociskającej styk46 mm