Ta witryna używa plików cookies (ciasteczek) w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb oraz w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies i Polityce Ochrony Prywatności. Rozumiem
| załóż konto | zaloguj | 2019-10-15 21:40:22
 

  PS LTC Mikrofon bezprzewodowy do ręki MIC01, UHF 738,6MHz.

  Jesteś tutaj: Home Produkty Mikrofony
  Promocja
  ładowanie obrazka...
  Jednostka miary: szt

  PS LTC Mikrofon bezprzewodowy do ręki MIC01, UHF 738,6MHz.
  Mikrofon doręczny LTC to doskonały sposób nagłośnienia bezprzewodowego. Wraz z mikrofonem otrzymujemy USB stick, który pełni rolę odbiornika mikrofonu UHF. Rozwiązanie taki można stosować praktycznie w każdym urządzeniu wyposażonym w wejście USB oraz wejście mikrofonowe.

  System mikrofonowy LTC, cechuje się niesamowicie prostą instalacją. Wystarczy podłączyć odbiornik USB do portu w urządzeniu np. kolumnie czy mikserze. Następnie za pomocą dołączonego kabla z końcówkami Jack 6.3 mm i Jack 3.5 mm połączyć ten sam stick z wejściem mikrofonowym w urządzeniu. Istnieje możliwość podłączenia zestawu również do komputera, wystarczy tylko doposażyć zestaw w przejściówkę duży Jack na mały Jack. Ważne jest, aby przed podłączeniem zestawu, całkowicie wyciszyć głośność mikrofonu w urządzeniu. Stick z drugiej strony, posiada wbudowany port USB co umożliwia podłączenie do niego pamięci z utworami MP3. Daje to możliwość podłączenia pod jedno wejście USB, dwóch urządzeń.

  Pasmo przenoszenia100 Hz - 10000 Hz
  Zasięg15 metrów
  Częstotliwość pracy738.6 MHz
  THD<0.9%
  Zasilanie odbiornika5 V DC (USB)
  Zasilanie mikrofonu2 x AA
  Pomimo dołożenia wszelkich starań dane techniczne oraz wygląd produktu mogą ulec zmianie
  bez wcześniejszego powiadomienia.

  Jeśli opis zawiera błąd lub zdjęcie jest niewłaściwe poinformuj nas.