    Zasilacz do notebooka 5-20V/3-3.25A 65W Power Delivery USB-C 1,2m
    ładowanie obrazka...
    Jednostka miary: szt
    Zasilacz sieciowy Akyga® AK-ND-70 to uniwersalne źródło zasilania urządzeń mobilnych. Złącze USB typu C zapewnia zgodność z większością smartfonów, tabletów oraz laptopów dostępnych na rynku. Dzięki obsłudze standardu ładowania Power Delivery ładowanie urządzeń jest niezwykle bezpieczne. Ładowarka sieciowa dostosowuje napięcie i prąd z zakresu 5 - 20 V / 3 - 3,25 A w zależności od zasilanego urządzenia. W ten sposób parametry ładowania zawsze odpowiadają wymaganiom podłączonego urządzenia. Ponadto zastosowany standard Quick Charge 3.0 sprawia, że proces ładowania urządzeń jest nawet 4-krotnie szybszy niż w przypadku standardowej ładowarki. Co więcej, adapter wyposażono w komplet zabezpieczeń (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP) gwarantujących bezpieczną i stabilną pracę zarówno zasilanych urządzeń, jak i samego zasilacza. Dodatkowe bezpieczeństwo dla sprzętu zapewnia zastosowana technologia tzw. łagodnego startu, która minimalizuje szok związany z udarem prądu w trakcie podłączania urządzenia. Natomiast niewielkie wymiary produktu oraz długi 1,2 m przewód zapewniają wygodę podczas użytkowania.
    Kod produktu AK-ND-70
    Typ produktuZasilacz sieciowy
    SeriaDedicated
    Napięcie zasilające100-240 V
    Pobór prądu< 1.5 A